Kancelářské počítače - repasované a renovované modely | IT-SECONDHAND.CZ

Kancelářské PC 💾

Hledáte spolehlivého parťáka na práci s potřebným výkonem? Chcete ušetřit jak peníze, tak místo na Vašem pracovním stole? Vítejte. Vybírejte ideální stroj z naší nabídky repasovaných a předváděcích modelů. Tyto pracovní modely se vyznačují odolností, spolehlivostí a konzistentním výkonem. Už od...

Hledáte spolehlivého parťáka na práci s potřebným výkonem? Chcete ušetřit jak peníze, tak místo na Vašem pracovním stole? Vítejte. Vybírejte ideální stroj z naší nabídky repasovaných a předváděcích modelů. Tyto pracovní modely se vyznačují odolností, spolehlivostí a konzistentním výkonem. Už od částky 5000 Kč můžete mít kvalitní kancelářský PC s výkonným procesorem, dostatečnou operační pamětí a SSD diskem - co bude hravě zvládat všechny běžné pracovní úkony.

Existuje levný kvalitní počítač? Právě pojem repasovaný počítač ztělesňuje vysoce kvalitní stroj za velmi přijatelnou cenu. I přes fakt, že pořizujete „levný počítač“ z bussines sféry, dostáváte perfektní komponenty zaobalené v kvalitní konstrukci, záruku a zároveň spolehlivost.

Co si představit pod pojmem repasovaný počítač? V rámci širší veřejnosti se ustálilo nedopatření, že repasované zařízení znamená nutně opravené. Naopak – jedná se o PC bez rizika výrobních vad, které pocházejí z leasingů a pronájmů firem. Tyto počítače jsou mnohokrát testovány, kompletně vyčištěny a případně upgradovány. Dostáváte kvalitní výkon a spolehlivost, tvořenou špičkovými komponenty (RAM, CPU, VGA, MB atd), které můžou mít životnost desítky let. Tudíž repasovaný počítač = prověřený, otestovaný, vyčištěný, se zárukou a v neposlední řadě za zlomek ceny nového. 

Zobrazit více

Aktivní filtry