Stolní počítače - levné repasované a předváděcí PC | IT-SECONDHAND.CZ

Stolní počítače

Osobní - stolní počítače. Jedná se o nezbytnost dnešní domácnosti a každého kancelářského stolu. Mohou se lišit svým provedením skříně - od klasických towerů, přes menší desktopy a SFF varianty, až po nejmenší MINI PC, co se vlezou do dlaně. Speciální kategorií jsou tzv. ALL IN ONE, které...

Osobní - stolní počítače. Jedná se o nezbytnost dnešní domácnosti a každého kancelářského stolu. Mohou se lišit svým provedením skříně - od klasických towerů, přes menší desktopy a SFF varianty, až po nejmenší MINI PC, co se vlezou do dlaně. Speciální kategorií jsou tzv. ALL IN ONE, které kombinují počítač a monitor do jednoho celku.

Jednoduše se dají kategorizovat podle svého zaměření - na PC kancelářské, PC pracovní, PC herní či na PC běžné používání.

Existuje levný kvalitní počítač? Právě pojem repasovaný počítač ztělesňuje vysoce kvalitní stroj za velmi přijatelnou cenu. I přes fakt, že pořizujete „levný počítač“ z bussines sféry, dostáváte perfektní komponenty zaobalené v kvalitní konstrukci, záruku a zároveň spolehlivost.

Co si představit pod pojmem repasovaný počítač? V rámci širší veřejnosti se ustálilo nedopatření, že repasované zařízení znamená nutně opravené. Naopak – jedná se o PC bez rizika výrobních vad, které pocházejí z leasingů a pronájmů firem. Tyto počítače jsou mnohokrát testovány, kompletně vyčištěny a případně upgradovány. Dostáváte kvalitní výkon a spolehlivost, tvořenou špičkovými komponenty (RAM, CPU, VGA, MB atd), které můžou mít životnost desítky let. Tudíž repasovaný počítač = prověřený, otestovaný, vyčištěný, se zárukou a v neposlední řadě za zlomek ceny nového. 

Zobrazit více

Aktivní filtry