• NVIDIA Quadro

HP Z220 Workstation (Xeon E3-1225 8GB 256GB/SSD + 2TB/HDD)

Kód: PP55

Typ produktu: Repasovaný

📐 Pracovní stanice - Workstation • Tower Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1225 V2 @ 3.20GHz  8GB RAM  256GB SSD DVD-RW • Nvidia Quadro K4000  RJ 45 Ethernet, 5× USB 2.0., 4x USB 3.0 COM1, Audio In /Out  Windows 10

PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90

5 790 Kč

5 790 Kč bez DPH

Počet
Skladem ✅

  ADAPTÉR

Zařízení je dodáváno s potřebným napájecím adaptérem.

  PŘIPRAVENO

Vaše zařízení stačí zapnout a můžete začít okamžitě pracovat.

  JAK SI VYBRAT NOTEBOOK?

Mrkněte na jaké vlastnosti a parametry se při výběru zaměřit.

  MICROSOFT OFFICE

Neomezená licence Microsoft Office 2021 Plus za 999 Kč.

Pracovní stanice

HP Z220 Workstation je kvalitně zpracovaná pracovní stanice uzpůsobená pro výrazné zatížení a práci v náročných podmínkách. Díky své bytelné konstrukci (kov) a rozsáhlé síti odvětrávání, vhodná i do prostředí s náročnějšími podmínkami (sklad, dílna). Ideální volba na práci s multimediálním obsahem v aplikacích typu CAD/CAM, Photoshop a další.

Intel® Xeon 
Vysoké nároky na výkon, rychlost i plynulost systému. Nejvýkonnější procesory modelových řad Intel® Xeon nemají problém ani s náročnými grafickými editory, modelovacími programy či dašími pracovními úkony. Procesory Intel Xeon jsou velice efektivní, optimalizují spotřebu a zajišťují konzistentní výkon.

SSD disk

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk s kapacitou 256GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým pevným diskem. Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou velikostí operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

HP Z620 je výkonnou stanicí se širokými možnostmi konfigurace, kterou snadno rozšíříte o další pevný disk, paměť RAM či výkonnou grafickou kartu. Prostorný case umožňuje zařazení dalších HDD.

                     

ŠIROKÁ KONEKTIVITA

Při používání pracovní stanice tohoto typu vás pochopitelně nebudou zajímat pouze konektory v přední části počítače, ale také ty umístěné vzadu. Díky nim budete mít k počítači připojeny další doplňky a nikde se vám nebudou plést žádné kabely.

Ve vrchní části se nachází napájecí konektor. Směrem dolů jsou to PS2 konektory pro myš a klávesnici. Dále jsou to dva porty USB 2.0, LAN, DisplayPort, DVI, čtyři porty USB 3.0 a nakonec audio konektory.

Spolehnout se můžete také na integrované konektory USB, ale především na volné sloty, kam lze vložit karty odlišného charakteru a rozšířit tak možnosti použití pracovní stanice HP Z220. Uvnitř počítače najdete tyto sloty

1× PCIe Gen3 x16
1× PCIe Gen2 x4 (konektor x16)
1× PCIe Gen2 x4 (konektor x8)
2× PCIe Gen2 x1
2× PCI

Grafická karta Nvidia Quadro K2000. Nadstandardní profesionální grafický akcelerátor NVIDIA Quadro je pro své nevídané schopnosti určen zejména do vývojového sektoru, kde se hrdě postaví i náročným výzvám. Vyvine vysoký výkon v 3D aplikacích, kde si poradí s vytvářením a zobrazováním i velkých a složitých modelů. Ideální pro kreslení a práci v CAD.

Windows 10
 

Předinstalovaný operační systém Win 10 Professional v češtině, se všemi potřebnými drivery. PC připraven ihned k používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat. 

PP55
1 ks

Parametry

Výrobce
HP
Záruka
12 měsíců
Stav zboží
Repasované A
Typ procesoru
Intel Xeon
Počet jader CPU
4 jádra (8 vláken)
Modelové označení procesoru
Intel® Xeon® Processor E3-1225 v2
Velikost operační paměti
16 GB
Typ operační paměti
DDR3
Operační paměť - počet slotů celkem
4
Typ grafické karty
Dedikovaná
Model grafické karty
Nvidia Quadro K4000 (3GB, GDDR5)
Typ úložiště
SSD
SSD kapacita
256 GB
Operační systém
Windows 10 Pro
Grafické výstupy
2x DisplayPort, 1x DVI
Počet USB 2.0
5
Počet USB 3.0/3.1/3.2
4
Další rozhraní
RJ 45, Ethernet, Audio In/Out
Optická mechanika
DVD-RW
Hmotnost
10,4 kg
Barva
černá
Maximální výkon zdroje [W]
400W
Repasovaný

Mohlo by vás také zajímat

12 Doporučených produktů