Lenovo ThinkStation P310 (Xeon-E3-1220 8GB 256GB/SSD)

Kód: PP53

Typ produktu: Repasovaný

Pracovní stanice • Tower  Intel Xeon E3-1220@3.0GHz  8GB RAM DDR4  256GB ssd DVD-RW • Nvidia Quadro P2000 (5GB, GDDR5)  Gigabit Ethernet, 2× USB 2.0., 6x USB 3.0 COM1, 3x audio JACK vzadu, 2x audio JACK vpředu  Windows 11 Pro • Záruka 12 měsíců

PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90

                  

8 990 Kč

8 990 Kč bez DPH

Rozšíření operační paměti (RAM): výchozí konfigurace +0 Kč
Počet
Skladem

  ADAPTÉR

Zařízení je dodáváno s potřebným napájecím adaptérem.

  PŘIPRAVENO

Vaše zařízení stačí zapnout a můžete začít okamžitě pracovat.

  JAK SI VYBRAT NOTEBOOK?

Mrkněte na jaké vlastnosti a parametry se při výběru zaměřit.

  MICROSOFT OFFICE

Neomezená licence Microsoft Office 2021 Plus za 999 Kč.

Lenovo ThinkStation P310 přináší bezkonkurenční použitelnost, spolehlivost a výkon. Díky přístupu pomocí integrovaných úchytů bez použití nářadí, modulární konstrukci či široké škále konfigurovatelných funkcí poskytuje maximální výkon. To vše ve skříni typu Tower. Jednoduchý přístup do nitra počítače umožňuje svým uživatelům jednoduchý budoucí upgrade. Kromě toho oceníte čistý a funkční design, který dělá z ThinkStation P310 ideální pracovní nástroj do každé kanceláře.

Pracovní stanice, nejenom do práce
 

Lenovo ThinkStation P310 je kvalitně zpracovaná pracovní stanice uzpůsobená pro výrazné zatížení a práci v náročných podmínkách. Díky své bytelné konstrukci (kov) a rozsáhlé síti odvětrávání, vhodná i do prostředí s náročnějšími podmínkami (sklad, dílna). Spolehlivá a vysoce výkonná pracovní stanice Lenovo ThinkStation P310 je navržena tak, aby se vypořádala i s největšími výzvami. Profesionálně navržená kompaktní skříň tower formátu poskytuje skutečně snadný přístup k veškerým portům a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah.  Optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat, zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

Ideální přístroj na práci s nejrůznějším multimediálním obsahem jako je CAD, Photoshop, stříhací programy, atd.

 

  

Intel Xeon
Bezpečný profi procesor Intel® Xeon
 
Maximální výkon, jistota a bezpečnost. Klidně celý den. Nekonečné herní session, náročné CAD programy nebo profesionální edit videí. Díky kombinaci technologií Intel® Hyper-Threading a Intel® Turbo Boost dochází k maximálnímu využití kapacity procesoru. Zvládá pracovat s ohromnými data sety.

 

Pracovní stanice  se vyznačuje zcela propracovaným šasi. Servis, případné úpravy a upgrade můžete provádět velmi jednoduchými zásahy. Profesionálně navržená kompaktní skříň umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím. Optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat; zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

SSD Disk

SSD disk

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk typu M.2 s kapacitou 256GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým pevným diskem. Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou velikostí operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

Windows 11

Předinstalovaný operační systém Win 11 PRO v češtině, se všemi potřebnými drivery a aktualizacemi. Od nás dostanete přístroj připraven k okamžitému používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat.

PP53
1 ks

Parametry

Výrobce
Lenovo
Záruka
12 měsíců
Stav zboží
Repasované B
Podrobnosti
viditelné škrábance na boční straně šasi
Typ procesoru
Intel Xeon
Počet jader CPU
4 jádra (8 vláken)
Modelové označení procesoru
Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1220 V5 (3.0-3.5GHz)
Velikost operační paměti
8 GB
Typ operační paměti
DDR4
Typ grafické karty
Dedikovaná
Model grafické karty
Nvidia Quadro P2000 (5GB, GDDR5) (4GB, GDDR5)
Typ úložiště
SSD
SSD kapacita
256 GB
Formát disku
2,5"
Operační systém
Windows 11 Pro
Grafické výstupy
4x DisplayPort
Počet USB 2.0
2
Počet USB 3.0/3.1/3.2
6
Další rozhraní
LAN, Audio In/Out,
Optická mechanika
DVD-RW
Výbava
1x PCIe 3.0 x16 (near CPU), 2x PCIe 3.0 x1, 1x PCIe 3.0 x16 (x4 elec)SSD přes PCIe3x 4 adaptér (možnost NVMe disku)
Hmotnost
13 kg
Rozměry (š x h x v)
175mm x 426mm x 376mm
Barva
černá
Repasovaný

Mohlo by vás také zajímat

12 Doporučených produktů