Fujitsu Celsius J550/2n Workstation (i7-6700 16GB 256GB/SSD)

Kód: PP52

Typ produktu: Repasovaný

💾Počítač - Fujitsu Celsius J550/2n  - Small form factor / Intel Core i7-6700@ 3.4GHz / 16GB RAM DDR3 / 256GB SSD / Intel HD 530 / 8×USB 3.0 / 4x DisplayPort 1,4, RJ 45 1x audio out/in / Windows 10 Pro / Záruka 12 měsíců

         

         

4 190 Kč

3 463 Kč bez DPH

Počet
Skladem ✅

  ADAPTÉR

Zařízení je dodáváno s potřebným napájecím adaptérem.

  PŘIPRAVENO

Vaše zařízení stačí zapnout a můžete začít okamžitě pracovat.

  JAK SI VYBRAT NOTEBOOK?

Mrkněte na jaké vlastnosti a parametry se při výběru zaměřit.

  MICROSOFT OFFICE

Neomezená licence Microsoft Office 2021 Plus za 999 Kč.

Intel® Core i7
 

Vysoké nároky na výkon, rychlost i plynulost systému. Nejvýkonnější procesory i7 z modelových řad Intel® Core nemají problém ani s náročnými grafickými editory, modelovacími programy nebo nejnovějšími hrami. Nesekají se, šlapou. Díky kombinaci technologií Intel® Hyper-Threading a Intel® Turbo Boost dochází k maximálnímu využití kapacity procesoru. Zároveň minimalizaci spotřeby elektrické energie.

Pracovní stanice z produkce společnosti Fujitsu, řady Celsius, jsou výkonné systémy vhodné pro nasazení v profesionálních grafických či CAD aplikacích, ve kterých je vyžadován vysoký výkon a vynikající spolehlivost. Jsou konstruovány pro neustálé maximální pracovní nasazení v podnikovém prostředí a při návrhu těchto systémů je kladen důraz na výběr komponent vysoké kvality.

Fujitsu je japonská technologická společnost specializující se na výrobu počítačů, serverů, notebooků a poskytuje IT řešení pro podnikové i koncové zákazníky. Symbol nekonečna v logu společnosti Fujitsu vyjadřuje nekonečné možnosti - pracujte efektivně a pohodlně s repasovanými počítači a notebooky Fujitsu.

SSD disk

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk s kapacitou 256GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým pevným diskem. Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou velikostí operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

Windows 10
 

Předinstalovaný operační systém Win 10 Pro v češtině, se všemi potřebnými drivery. Notebook připraven ihned k používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat. 

PP52
1 ks

Parametry

Výrobce
Fujitsu
Záruka
12 měsíců
Stav zboží
Repasované A
Typ procesoru
Intel Core i7
Počet jader CPU
4 jádra (8 vláken)
Modelové označení procesoru
Intel Core i7-6700 (3.4-4.0GHz)
Velikost operační paměti
16 GB
Typ operační paměti
DDR3
Typ grafické karty
Integrovaná
Model grafické karty
Intel HD 530
Typ úložiště
SSD
SSD kapacita
256 GB
Formát disku
2,5"
Operační systém
Windows 10 Pro
Grafické výstupy
4x DisplayPort
Počet USB 3.0/3.1/3.2
8
Další rozhraní
RJ 45, Audio In/Out
Optická mechanika
DVD-RW
3G/4G/ LTE modem
Ne
Hmotnost
cca 9 kg
Rozměry (š x h x v)
8,9 x 33, 2 x 33,8 cm
Barva
černá
Repasovaný

Mohlo by vás také zajímat

12 Doporučených produktů