• Vyprodáno 🎈

MSI MAG INFINITE S3 11SC-227MYS TWR

Kód: POC-P8058

Typ produktu: Předváděcí

Stolní počítač - Intel Core i5-11400F (2,60 - 4,40GHz), 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDDNVIDIA GeForce RTX 2060 - 12GB GDDR6HDMIDisplayPort, VGA, LAN, USB 3.0, USB-C, Wifi, Bluetooth, Windows 11 Home

       

20 490 Kč

16 934 Kč bez DPH

Počet
Vyprodáno 🎈

MSI
Herní legenda MSI
 
Značka proslulá svými herními notebooky. Jedinečný design, vysoký výkon a kvalitní displej. To vše běžící na nadupaném procesoru, který neodpouští. Zážitek bez sekání, bez zpoždění. A s čistou kvalitou obrazu.

 

Logo Intel
Intel® Core i5 pro grafické práce
 
Náročnější uživatelé rozhodně nesahají níže než po procesoru Intel® Core i5. Kromě běžných kancelářských prací umožňuje jeho výkon i plynulé editování videí, úpravu fotografií či hraní náročnějších her. Nespornou výhodou je technologie Intel® Turbo Boost navyšující výkon procesoru při spuštění náročnějších aplikací. Navýšená kapacita cache paměti zase zajišťuje plynulejší chod systému.

 

RTX
Nekonečné možnosti s GeForce® RTX
 
Nespokojte se s kompromisy, když nemusíte. Díky revoluční technologii NVIDIA DLSS získáte maximální výkon i dokonalé detaily. Kombinace umělé inteligence a ray tracingu v reálném čase umožňuje neskutečně rychlé renderování komplexních 3D projektů, editaci 8k videí nebo streamování ve špičkové kvalitě.
Hráči zase ocení extrémní FPS a detailní vykreslení. Nepřijdete tak o jedinou sekundu hry, která často rozhoduje o vítězství.

 

SSD disk

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk s kapacitou 512GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým pevným diskem. Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou velikostí operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

Windows 11
 

Předinstalovaný operační systém Win 11 Home v češtině, se všemi potřebnými drivery a aktualizacemi. Od nás dostanete přístroj připraven k okamžitému používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat.

POC-P8058

Parametry

Výrobce
MSI
Záruka
12 měsíců
Stav zboží
Předváděcí A+
Počítačová skříň (case)
Tower
Typ procesoru
Intel Core i5
Počet jader CPU
6 jáder (12 vláken)
Modelové označení procesoru
Intel Core i5-11400F (2,6-4,4GHz)
Velikost operační paměti
16 GB
Typ operační paměti
DDR4
Typ grafické karty
Dedikovaná
Model grafické karty
NVIDIA GeForce RTX 2060 (12GB, DDR6)
Typ úložiště
SSD+HDD
SSD kapacita
512 GB
HDD kapacita
1 TB
Formát disku
M.2 rozhraní NVMe
Operační systém
Windows 11 Home
Grafické výstupy
HDMI, DIsplayPort
Bezdrátové technologie
Wifi, Bluetooth
Počet USB 2.0
4
Počet USB 3.0/3.1/3.2
3
Počet USB C
1
Další rozhraní
RJ 45, Audio In/Out,
Hmotnost
od 7 kg
Rozměry (š x h x v)
175 x 177 x 34 mm
Barva
černý
Předváděcí

3 Doporučených produktů