Sleva! Lenovo ThinkStation D20 / 2x Intel Xeon / SSD+HDD  / 16GB RAM / Nvidia Quadro Zobrazit větší

Lenovo ThinkStation D20 / 2x Intel Xeon / SSD+HDD / 16GB RAM / Nvidia Quadro

PP31

Repasovaný

Pracovní stanice • Tower  2x Intel Xeon E5620@2.4GHz  16GB RAM  240 GB SSD 2,5" + 500GB 2,5" + 500 GB 2,5"  DVD-RW • Nvidia Quadro 2000  Gigabit Ethernet, 10× USB 2.0 Audio In /Out  Windows 10

PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90

                  

Více informací

Nedostupné. ¯_(ツ)_/¯ Ověření dostupnosti na dotaz

8 490 Kč s DPH

8 490 Kč bez DPH

-1 500 Kč

9 990 Kč s DPH

Technické parametry

Výrobce Lenovo
Záruka 12 měsíců
Stav zboží Repasované A
Typ procesoru Intel Xeon
Počet jader CPU 4 jádra (8 vláken)
Modelové označení procesoru 2x Intel Xeon E5620 (2.4-2.66GHz)
Velikost operační paměti 16 GB
Typ operační paměti DDR3
Typ grafické karty Dedikovaná
Model grafické karty Nvidia Quadro 2000 (1GB, DDR5)
Typ úložiště SSD+HDD
SSD kapacita GIGABYTE SSD 240GB
HDD kapacita 2x 500GB (2.5)
Formát disku 2,5"
Operační systém Windows 10 Pro
Grafické výstupy 1x DVI, 2x DisplayPort
Další rozhraní LAN, 10× USB 2.0, Audio In/Out
Optická mechanika DVD-RW
Výbava odolný, výkonné CPU, pracovní stanice s propracovanou skříní, vhodná do prašných podmínek
Hmotnost 25 kg
Rozměry (š x h x v) 602 x 485 x 210 mm
Barva černá

Více informací

Lenovo ThinkStation D20 je kvalitně zpracovaná pracovní stanice uzpůsobená pro výrazné zatížení a práci v náročných podmínkách. Díky své bytelné konstrukci (kov) a rozsáhlé síti odvětrávání, vhodná i do prostředí s náročnějšími podmínkami (sklad, dílna). Spolehlivá a vysoce výkonná pracovní stanice Lenovo ThinkStation D20 je navržena tak, aby se vypořádala i s největšími výzvami. Profesionálně navržená kompaktní skříň tower formátu poskytuje skutečně snadný přístup k veškerým portům a pozicím, které jsou umístěny tak, aby byly vždy na dosah.  Optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat, zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

Pracovní stanice  se vyznačuje zcela propracovaným šasi. Servis, případné úpravy a upgrade můžete provádět velmi jednoduchými zásahy. Profesionálně navržená kompaktní skříň umožňuje snadný přístup k portům, zásuvkám a pozicím. Optická jednotka a porty USB na přední straně poskytují široké možnosti pro pohodlnou práci s digitálními médii a rychlé přenosy dat; zvukové konektory na přední i zadní straně nabízejí pohodlí a pružnost.

  

Lenovo ThinkStation D20 je výkonnou stanicí se širokými možnostmi konfigurace, kterou snadno rozšíříte o další pevný disk, paměť RAM či výkonnou grafickou kartu. Prostorný case umožňuje zařazení více HDD (až 5)  + rozšíření paměti. Systém je navržen pro rychlé řešení komplexních projektů v oblasti designu, animace, zobrazování nebo konstrukce. Přepracovaná skříň přináší přehledné uspořádání vnitřních komponent, nový moderní design a praktické zabudované úchyty pro snadné přenášení.

Využití technologií procesoru Intel Xeon, které jsou převážně určené pro provoz spolehlivých serverových stanic, nabídne úžasný výpočetní výkon při zachování vynikajícího poměru výkon na watt. ThinkStation je vybavena 2x 4 jádrovýcm procesorem Intel Xeon E5620 s frekvencí 2.4 GHz.

Windows 10
 
Do ruky dostanete notebook plně připraven k používání. S nainstalovaným Windows 10 Pro a všemi základními aplikacemi a nezbytnými drivery. Stačí jen spustit a začít fungovat. Díky tomu ušetříte spoustu času.

podobné produkty