Dell Wyse 5470 / Intel / 128GB NVMe / 8GB RAM

P298

Repasovaný

Displej 14" • 1920x1080 • Full HD - Antireflexivní • Intel Celeron N4100 @ až 2.6GHz • 8GB RAM • 128GB NVMe SSD • HDMI • VGA • Dokovací konektor, LAN, 2x USB 3.0, 1x USB 2 • Wi-Fi • Integrovaná čtečka karet, Touchpad • Windows 10 • černý • Záruka 12 měsíců

          

Více informací

Nedostupné. ¯_(ツ)_/¯ Ověření dostupnosti na dotaz

6 890 Kč s DPH

5 694 Kč bez DPH

Technické parametry

Výrobce Dell
Záruka 12 měsíců
Stav zboží Repasované A
Podrobnosti Bez známek používání. Stav nového.
Úhlopříčka displeje 14"
Maximální rozlišení 1920 x 1080 px
Povrch displeje Antireflexivní
Typ panelu IPS
Typ displeje Nedotykový
Typ procesoru Intel Celeron
Počet jader CPU 4 jádra (8 vláken)
Modelové označení procesoru Intel Celeron N4100 (1.1-2.6GHz)
Velikost operační paměti 8 GB
Typ operační paměti DDR4
Operační paměť - počet slotů celkem 2
Operační paměť - počet volných slotů 0
Operační paměť - maximální velikost 8 GB
Typ grafické karty Integrovaná
Model grafické karty Intel UHD 600 Graphics
Typ úložiště SSD
SSD kapacita 128 GB
Formát disku M.2 rozhraní NVMe
Operační systém Windows 10 Pro
Grafické výstupy HDMI, VGA
Bezdrátové technologie Wifi, Bluetooth
Počet USB 2.0 1
Počet USB 3.0/3.1/3.2 2
Počet USB C 1
Další rozhraní LAN
Optická mechanika Bez mechaniky
Výbava čtečka SD karet
Polohovací zařízení TouchPad
Baterie funkční
Hmotnost 1,79 kg
Rozměry (š x h x v) 330 mm × 238 mm x 20,6 mm
Podsvícená klávesnice Ano
Numerická klávesnice Ne
Jazyk klávesnice UK
Barva černá
Materiál produktu pružná pryskyřice

Více informací

Práce cestuje s vámi. Data nikoli.

Mobilní tenký klient Wyse 5470 nabízí i na cestách připojení, možnost spolupráce a bezproblémovou práci v cloudu. Navržen pro rychlé nasazení a snadné škálování pomocí sjednocené správy v rámci sady Wyse Management Suite. V případě volby klasického operačního systému Windows můžete tento klient využít jako klasický laptop - tato varianta.
Optimalizovaná produktivita

Optimalizovaná produktivita

Podpořte svůj úspěch: Využijte rozsáhlých možností cloudového computingu pomocí dvoujádrového procesoru Intel® Celeron® N4000 (1,1–2,6 GHz) nebo získejte vyšší výkon prostřednictvím výkonnějšího čtyřjádrového procesoru Intel® Celeron® N4100 (1,1–2,4 GHz).
 
Zjednodušte své informační technologie: Vše navrženo, testováno a ověřeno pro prostředí VDI od společností VMware, Citrix a Microsoft. Získejte komplexní odborné znalosti pomocí úplných řešení zahrnujících infrastrukturu, software, koncové body, servis a finanční služby. 

Nevažte se jen na stůl: Snadno přecházejte od stolu na schůzky a pracujte vzdáleně pomocí kabelového či bezdrátového připojení nebo technologie Bluetooth. Určeno i pro volitelný dok Dell s vestavěným firmwarem USB-C, přenosovou rychlostí až 10 Gb/s a bezproblémovou aktualizací firmwaru bez nutnosti restartu.

Integrované softwarové zabezpečení klientů Wyse v mobilním provedení

Integrované softwarové zabezpečení klientů Wyse v mobilním provedení

Ochrana koncových bodů: Získejte nejlépe zabezpečeného mobilního tenkého klienta s operačním systémem Wyse ThinOS výhradně od společnosti Dell. Díky nulovému prostoru pro útok, neveřejnému rozhraní API a šifrovaným datům je systém Wyse ThinOS odolný vůči virům i malwaru. Jinými slovy, zabezpečený v samotném principu
 
 
Ochrana dat: Získejte centralizovanou kontrolu a zabezpečení, jež tvoří nedílnou součást tenkých klientů Wyse v pozoruhodně mobilním provedení šasi. Jelikož data jsou bezpečně umístěna v cloudu, je možné zjednodušit systém dodržování předpisů a ochranu adres IP, společně s omezením rizika ztráty a odcizení dat na zařízeních na okraji sítě.

SSD Disk
SSD disk NVMe
 

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk typu M.2 PCIe NVMe s kapacitou 128GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým SSD diskem pracující na SATA rozhraní . Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Běhempár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat.

Backlight Keyboard
Podsvícená klávesnice na noční směny
 
Notebooky nechodí spát se západem slunce. A jejich uživatelé také ne. Pro dlouhé noci před monitorem je podsvícená klávesnice takřka nezbytností. Externí zdroj světla tak můžete úplně minimalizovat. Na vše uvidíte díky integrovaným LEDkám. Osvítí, ale neoslepí.

Windows 10
 
Do ruky dostanete notebook plně připraven k používání. S nainstalovaným Windows 10 a všemi základními aplikacemi. Stačí jen spustit a začít fungovat. Díky tomu ušetříte spoustu času.

podobné produkty