HP EliteBook 8760w / i7 / 240GB ssd / 8GB RAM / Nvidia 3000M

P258

Repasovaný

Workstation - Pracovní stanice / Displej 17,3" / 1920x1080 (FULL HD) / IPS / Antireflexivní / LED / Nedotykový / Intel Core i7-2620M@2.7Ghz / 8GB RAM / 240GB SSD / DVD-RW / DisplayPort, VGA / Dokovací konektor, LAN, 3x USB 3.0 , 2x USB2 (eSata)/ Wi-Fi / Integrovaná čtečka karet, Touchpad, Bluetooth / Windows 10 / Záruka 12 měsíců 

PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90

                     

Více informací

Nedostupné. ¯_(ツ)_/¯ Ověření dostupnosti na dotaz

10 490 Kč s DPH

10 490 Kč bez DPH

Technické parametry

Výrobce HP
Záruka 12 měsíců
Stav zboží Repasované A
Úhlopříčka displeje 17,3"
Maximální rozlišení 1600 x 900 px
Povrch displeje Antireflexivní
Typ panelu IPS
Typ displeje Nedotykový
Typ procesoru Intel Core i7
Počet jader CPU 2 jádra (4 vlákna)
Modelové označení procesoru Intel Core i7-2620M (2.7-3.4 GHz)
Velikost operační paměti 8 GB
Typ operační paměti DDR3
Operační paměť - počet slotů celkem 4
Typ grafické karty Dedikovaná
Model grafické karty Nvidia Quadro 3000M (2GB, DDR5)
Typ úložiště SSD
SSD kapacita 240 GB
Formát disku 2,5"
Operační systém Windows 10 Pro
Grafické výstupy VGA, DisplayPort
Bezdrátové technologie Wifi, Bluetooth
Počet USB 2.0 3 (1 kombinovaný eSata/USB)
Počet USB 3.0/3.1/3.2 2
Další rozhraní RJ 45, in/out audiojack
Optická mechanika DVD-RW
Výbava čtečka paměťových karet, čtečka otisku prstů, webkamera
Baterie funkční
Hmotnost 3,6 kg
Rozměry (š x h x v) 41,65 × 27,27 × 3,74 cm
Podsvícená klávesnice Ne
Numerická klávesnice Ano
Jazyk klávesnice UK
Barva stříbrná

Více informací

HP EliteBook 87600w jinými slovy úctyhodný výkon v přenosném provedeníHP EliteBook 8760w díky svým rozměrům a provedení spadá do tzv. kategorie DTR, tedy do třídy, která slouží jako náhrada stolních počítačů. Díky výkonným procesorům, profesionálním grafickým kartám, špičkovému displeji a dalším možnostem se s ním však nesetkáme v běžných domácnostech, ani na lan-party či v posluchárnách vysokých škol (i když tam už se pravděpodobnost v případě technických oborů může zvyšovat), ale spíše v kancelářích techniků, grafiků, projektantů, návrhů, designérů a dalších lidí, kteří dokáží nabídnuté možnosti patřičně využít HP. Profesionální grafická karta, velké množství paměti (až 32GB RAM), špičkový procesor a SSD disk, to vše zrcadleno na kvalitní WVA displej s Full HD rozlišením. 

Certifikovaný pro práci

Můžete spolehnou na stabilitu, neboť notebooky splňují certifikaci ISV, která zaručuje bezproblémový každodenní chod v i náročných operacích. 8760w splňuje také přísný vojenský standard MIL-STD-810G (odolnost proti vibracím, nárazům, prachu, vysokým teplotám a nadmořské výšce). Všechny tyto faktory zajistí dlouhodobou funkčnost notebooku.

Dedikovaná grafika: Výkonná grafická karta Nvidia Quadro - Ideální pro práci s CAD, SolidWorks, AutoDesk a dalšími.

SSD disk

Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk s kapacitou 240GB. SSD disk nabízí až mnohonásobně vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým pevným diskem. Díky tomu je celý notebook svižný, ať na něm děláte cokoliv. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou velikostí operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

IPS Display
Pestrobarevná technologie IPS bez slepých úhlů
 
Ohromující z každého úhlu: Hra je ostrá téměř z jakéhokoli úhlu na 17,3" obrazovce se širokým pozorovacím úhlem s technologií IPS a antireflexním displejem s rozlišením Full HD. Širší pozorovací úhly, maximální kvalita zobrazených barev a větší paleta odstínů. IPS technologie přináší na displeje bezkonkurenční vizuální zážitek. Displej je čitelný z jakéhokoliv úhlu a nedochází k nepříjemným změnám obrazu. Obraz je živý, sytý a hlavně ničím nerušený.

Windows 10
 

Předinstalovaný operační systém Win 10 Pro v češtině, se všemi potřebnými drivery. Notebook připraven ihned k používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat. 

podobné produkty