Lenovo ThinkPad T540p (i5-4300M 16GB 128GB/SSD)

P354

Repasovaný

Displej 15,6" • 1920x1080 (Full HD) • Matný • LED • Nedotykový • Intel Core i5-4300MQ@ 2.6GHz • 16GB RAM • 128GB ssd • mini DisplayPort, VGA • DVD-RW • Dokovací konektor, LAN, 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 • Wi-Fi, Bluetooth • integrovaná čtečka karet, webkamera, trackpad • Windows 10 • Černá • Záruka 12 měsíců

PLNĚNÍ OSVOBOZENÉ OD DPH § 90

          

Více informací

Nedostupné. ¯_(ツ)_/¯ Ověření dostupnosti na dotaz

6 990 Kč s DPH

6 990 Kč bez DPH

Technické parametry

Výrobce Lenovo
Záruka 12 měsíců
Stav zboží Repasované A
Úhlopříčka displeje 15,6"
Maximální rozlišení 1920 x 1080 px
Povrch displeje Matný
Typ panelu TN
Typ displeje Nedotykový
Typ procesoru Intel Core i5
Počet jader CPU 2 jádra (4 vlákna)
Modelové označení procesoru Intel Core i5-4300M (2,6-3,3GHz)
Velikost operační paměti 16 GB
Typ operační paměti DDR3L
Operační paměť - počet slotů celkem 2
Typ grafické karty Integrovaná
Model grafické karty Intel HD Graphics 4600
Typ úložiště SSD
SSD kapacita 128 GB
Formát disku 2,5"
Operační systém Windows 10 Pro
Grafické výstupy mini DisplayPort, VGA
Bezdrátové technologie Wifi, Bluetooth
Počet USB 2.0 2
Počet USB 3.0/3.1/3.2 2
Další rozhraní Dokovací konektor, RJ45,
Optická mechanika DVD-RW
Výbava čtečka paměťových karet, HD webkamera, čtečka otisku prstu
3G/4G/ LTE modem Ne
Polohovací zařízení TouchPad
Baterie funkční
Hmotnost 2,5 kg
Rozměry (š x h x v) 376 x 249 x 28 mm
Podsvícená klávesnice Ano
Numerická klávesnice Ano
Jazyk klávesnice UK
Barva černá
Materiál produktu kov a uhlíkové vlákna

Více informací

Na kancelářské notebooky nejsou kladeny až tak vysoké nároky z pohledu celkového výkonu. Takové moderní zařízení určené pro tento typ práce by mělo být kompaktní, bytelné, elegantní a spolehlivé. To vše a mnohé navíc splňuje model Lenovo ThinkPad T540p.

Základním konstrukčním prvkem je plast v kombinaci se skleněnými vlákny, což se podepisuje nejenom na celkové masivnosti, ale hlavně na vysoké stabilitě, pevnosti a odolnosti. Flexibilní materiál je jako stvořený pro každodenní cestování a přenášení. Celkový dojem umocňují ještě kovové panty.

Intel® Core i5 pro grafické práce
 
Náročnější uživatelé rozhodně nesahají níže než po procesoru Intel® Core i5. Kromě běžných kancelářských prací umožňuje jeho výkon i plynulé editování videí, úpravu fotografií či hraní náročnějších her. Nespornou výhodou je technologie Intel® Turbo Boost navyšující výkon procesoru při spuštění náročnějších aplikací. Navýšená kapacita cache paměti zase zajišťuje plynulejší chod systému.

Integrovaná grafika

Integrovaná grafika není náročná na spotřebu, přitom si hravě poradí s běžnými pracovními úkoly či různorodou práci s grafickým obsahem. Má dostatek výkonu pro zobrazení multimediálního obsahu, a bohatě tedy postačí na surfování po webových stránkách, sledování filmů, práci s dokumenty. Zahrajete si i některé méně náročné hry, v kterých je ovšem potřeba počítat s menšími či většími kompromisy.

SSD Disk
SSD
 
Rychlý start systému a načítání programů a aplikací zařizuje SSD disk kapacitou 128 GB. SSD disk komunikující na sata rozhraní nabízí až 10x vyšší přenosové rychlosti ve srovnání s klasickým HDD komunikujícím na SATA rozhraní. Díky tomu je celý notebook ještě svižnější a jakýkoliv doplňující software a programy se budou chovat responzivněji, ať je prováděná činnost jakkoliv náročná. Další předností SSD disku je nižší spotřeba, což se projeví na delší výdrží baterie. Během pár sekund naběhne systém a můžete směle pracovat. Díky kvalitně řešeným procesorům Intel, v kombinaci s dostatečnou operační pamětí a výše zmíněným SSD diskem, dostanete k využití opravdu vysoký výkon.

 

IPS Display
Pestrobarevná technologie IPS bez slepých úhlů
 

Širší pozorovací úhly, maximální kvalita zobrazených barev a větší paleta odstínů. IPS technologie přináší na displeje bezkonkurenční vizuální zážitek. Displej je čitelný z jakéhokoliv úhlu a nedochází k nepříjemným změnám obrazu. Obraz je živý, sytý a hlavně ničím nerušený.

Certifikace ISV (Independent Software Vendor): Pracovní stanice Precision byly testovány za účelem zaručení hladkého chodu velmi náročných aplikací, na které každý den spoléháte. Aplikace s certifikací ISV pro produkty Dell zahrnují nejoblíbenější softwarové aplikace nezávislých dodavatelů.

 

Backlight Keyboard
Podsvícená klávesnice na noční směny
 
Notebooky nechodí spát se západem slunce. A jejich uživatelé také ne. Pro dlouhé noci před monitorem je podsvícená klávesnice takřka nezbytností. Externí zdroj světla tak můžete úplně minimalizovat. Na vše uvidíte díky integrovaným LEDkám. Osvítí, ale neoslepí.

 

Windows 10
 

Předinstalovaný operační systém Win 10 Professional v češtině, se všemi potřebnými drivery. Notebook připraven ihned k používání. Stačí stisknout tlačítko ON a můžete ihned naplno fungovat. 

podobné produkty