Dell Latitude 7404 Rugged Extreme (touch) 14" i5 / 500GB / 8GB RAM Zobrazit větší

Dell Latitude 7404 Rugged Extreme (touch) 14" i5 / 500GB / 8GB RAM

P104

Repasovaný

Displej 14" / 1366 x 768 (HD) / Dotykový / Antireflexní Intel Core i5 4300U@1.9GHz / 8GB RAM / 500GB / HDMI, USB 2.0, VGA, USB 3.0, Serial Port, RJ 45 / Wi-Fi, Bluetooth / Integrovaná čtečka karet, Touchpad, webkamera, Smartcard slot, DVD-RW / Windows 10 / Záruka 12 měsíců

                           

Více informací

1 Položka

Skladem

16 900 Kč s DPH

16 900 Kč bez DPH

Parametry

Značka Dell
Stav produktu velmi zachovalý (minimální známky používání)
Displej (úhlopříčka, rozlišení, povrch, typ): 14“, 1366x 768 (HD), Dotykový, Antireflexivní
Procesor (typ, frekvence, počet jader): Intel Core i5 4300U, 1.9-2.5GHz
Operační paměť (RAM): 8GB (DDR3)
Grafická karta Intel HD Graphics 4400
Pevný disk 500GB
Operační systém Windows 10 Pro
Rozhraní USB 3.0, USB 2.0, Serial Port
Grafické výstupy HDMI, VGA
Bezdrátové Wifi, Bluetooth
Mechanika DVD-RW
Ostatní vlastnosti vysoce odolný, čtečka karet, slot na sim kartu, podsvícená klávesnice, webkamera, dotykový displej, krytky portů
Baterie funkční (až několik hodin)

Více informací

Dell Latitude 7404 Rugged Extreme - laptop s 14palcovým, dotykovým displejem (stylus), který splňuje přísné požadavky armádních standardů. Celková konstrukce a utěsnění konektorů klapkami, dělá laptop odolným vůči všem přírodním vlivům jakéhokoli skupenství. Díky použitému materiálu absorbuje nejrůznější nárazy a hravě si poradí s kapalinami, pískem či prachem.

Náročné požadavky

Žádná omezení - Certifikace produktu podle vojenské normy MIL-STD. Šasi notebooku konstruováno z pevné hořčíkové slitiny a ultra-polymerových materiálů tlumící nárazy a připraveno na velmi nešetrné zacházení. Všechny vstupní body jsou uzavřeny tlakovým těsněním a designem dual-knife-edge, který je certifikovaný pro ochranu IP-65 před pískem, prachem a kapalinou. Klávesnice odolná proti polití. Model Rugged Extreme snadno zdolá extrémní výkyvy teplot. Je vyroben tak, aby vydržel extrémně vysoké i nízké teploty, Vše díky řízení teploty QuadCool™ čtvrté generace.
          

Vychytávky

Kvalitní viditelnost v exteriéru
Snadno čitelný dotykový displej přes nejrůznější světelné podmínky exteriéru. Displej navržen tak, aby eliminoval odrazy, avšak zachoval kontrast a to vše za podpory úspory baterie.  

Podsvícená klávesnice s maskováním
Díky přizpůsobitelnému podsvícení RGB můžete přepínat mezi červeným, zeleným, modrým a bílým světlem. Klávesnice tedy zůstane viditelná, ale neruší. Klávesa maskování vám umožní zůstat v utajení a vypnout všechna světla a zvuky jedním dotykem.

Rezistivní dotyková obrazovka
Bez ohledu na to, jak je vaše práce tvrdá, špinavá nebo chladná, na rezistivním dotykovém displeji můžete pracovat v rukavicích i bez nich, displej reaguje na tlak prstu pomocí kapalinové odezvy. 

Skvělé vlastnosti, alias kancelář kdekoliv

Možnosti sítě WiFi a širokopásmového připojení: Zůstaňte v terénu ve spojení díky možnostem sítě WiFi 802.11ac a možnostem zahrnujícím mobilní širokopásmové připojení 4G/LTE a vyhrazený systém GPS. Kvalitní baterie s možností snadné výměny. Široká konektivita. Připojte zařízení, která používáte každý den, od nejnovějších periferních zařízení USB 3.0 po starší zařízení se dvěma sériovými porty. Notebook obsahuje dva porty sítě Ethernet a volitelnou čtečku karet PCMCIA.

Další klíčové vlastnosti

Pod odolným šasi najdeme výkonný procesor Intel® Core™ 4. generace, který je připraven zvládnout nejrůznější úkoly. Speciální rámeček na klasický 2,5 HDD, který nekompromisně chrání vaše data. Dell Latitude 7404 Rugged Extreme obsahuje dva interní sloty na disky M.2. Možnost posílení grafického výkonu přidáním dedikovaných grafik a rozšíření paměti až na 16GB. Vynikající zabezpečení díky nejrůznějším technologiím a softwarům. Čtečka čipových karet, bezkontaktní čtečka čipových karet. Integrovaný modul Trusted Platform Module, software Dell Data Protection a Dell ControlVault.

Porty a konektivita

1 HDMI 2 USB 3.0 
3 Lanko stylusu 4 přihrádka na Stylus
5 Baterie 6 Slot na SIM kartu
7 Jack

1 RJ 45 (Ethernet konektor) 2 USB 2.0
3 VGA 4 Napájecí konektor
5 2x Serial Port

1 Express Card / PCMCIA konektor 2 Smartcard konektor
3 USB 3.0 4 USB 2.0
5 Slot na SD kartu 6 Optická mechanika
7 HDD konektor

Předinstalovaný operační systém Windows 10 Pro. Notebook připraven k okamžitému užívání.

13 dalších produktů ve stejné kategorii: